Mateus popio nokaut na Ibici

Izvor: S media, 20.Jul.2011, 02:08   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mateus popio nokaut na Ibici

Nekadašnji trener Partizana, a sada selektor Bugarske Lotar Mateus dobio je batine prvog dana pošto je krenuo na Ibicu na odmor.

Incident se desio u nedelju na aerodromu, a Lotar, njegova devojka Verena Kert i prijatelj Martin Krug, bili su žrtve pljačke u kojoj je najdeblji kraj izvukao nemački stručnjak, piše nemački Bild.

Sumo je neuništiv i pored prevara VIDEO
>> Pročitaj celu vest na sajtu S media <<
Kriminalci tukli igrača Marselja kundakom u glavu

Brazilac pobesneo: "J..i se pe..ru" VIDEO

Ratna zona u Buenos Airesu VIDEO

Nekada najbolji fudbaler sveta pokušao je da spreči nepoznatog čoveka, visokog oko dva metra, da mu otme torbicu sa novcem i dokumentima, a onda je dobio udarac u glavu i onesvestio se. Drugi napadač oteo je torbu Vereni.

Mateus nije teže povređen, ali je ostao bez 800 evra, platnih kartica i dokumenata, a o napadu je obaveštena lokalna policija koja je započela istragu.

Ne zna se međutim da li je napadač došao i do Lotarovog telefona punog seksi klipova, međutim bitno je da je on živo i zdravo.

(Foto: Gulliver/Getty images)
Pogledaj vesti o: Incident

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.