Izvor: Sportski Žurnal, 10.Jun.2011, 16:34 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Lazić zamenio Petrovića u FMP-u
Košarkaški klub FMP saopštio je da je sporazumno raskinuo ugovor sa trenerom Acom Petrovićem koga će na toj funkciji zameniti Milivoje Lazić.
FMP je istakao da Petrović zaslužuje posebnu zahvalnost, jer je preuzeo ekipu u veoma delikatnoj situaciji i uspeo da zajedno sa saradnicima ispuni primarni cilj - plasman u plej-of Superlige, čime je obezbeden i povratak u regionalnu ligu.
Novi trener, Milivoje Lazić jednoglasno >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << je izabran za šefa stručnog štaba FMP.
– Posebno smo zadovoljni što je priliku dobio trener koji je ponikao u klubu učestvujući u razvoju igrača i postizanju najviših uspeha u prethodnim sezonama - naveo je klub iz Železnika.
Lazić je prošle sezone radio kao pomoćni trener u Partizanu, a pre toga je 12 godina bio angažovan u mlađim kategorijama i prvom timu FMP.
Nastavak na Sportski Žurnal...









