Izvor: Sportski Žurnal, 15.Okt.2010, 20:09 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Koš sa 21 metra – u invalidskim kolicima
Ne viđa se često koš sa preko 20 metara, a kad to učini neko u invalidskim kolicima sigurno da zaslužuje pažnju. Na meču španske prve lige za hendikepirane osobe, Daniel Robert Hagkok iz ekipe Valjadolida, pogodio je na isteku prve četvrtine koš protivnika, kako bi u žarkonu rekli „bez koske”.
Nastavak na Sportski Žurnal...
Povezane vesti
Sjajan potez košarkaša u invalidskim kolicima (VIDEO)
Izvor: Sportal.rs, 15.Okt.2010
Retko viđen koš na utakmici prve španske lige za telesno hendikepirane košarkaše postigao je Daniel Robert Hagkok, igrač Valjadolida.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.










