Izvor: RTS, 07.Nov.2021, 10:50
Korona „ušla“ u Šturm iz Graca
Austrijski prvoligaš Šturm iz Graca suočen je sa problemom da je više igrača i članova stručnog štaba pozitivno testirano na korona virus. Zbog više pozitivno testiranih neizvesno je današnje odigravanje utakmice Bundeslige protiv Altaha.
Igrač Velvin Jeboa je u četvrtak, na dan utakmice protiv Real Sosijedada pozitivno testiran na koronu i od tada se nalazi u karantinu u hotelu >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << u San Sebastianu.
Bez Jeboe je Šturm u petak otputovao u Fridrishafen, odakle je put nastavljen u Altah.
U petak uveče sprovedeno je testiranje na kojem su svi bili negativni, ali u subotu je više igrača i članova stručnog štaba antigenski pozitivno testirano.
Inače od proleća prošle godine, kada je, nakon pauze zbog pandemije, obnovljeno igranje utakmica prvenstva, do sada je samo jedna utakmica otkazana zbog korone i to 8. novembra 2020. utakmica VAC protiv Šturma.
Korona "ušla" u Šturm iz Graca
Izvor: B92, 07.Nov.2021
Austrijski prvoligaš Šturm iz Graca suočen je sa problemom da je više igrača i članova stručnog štaba pozitivno testirano na koronavirus...Zbog više pozitivno testiranih neizvesno je odigravanje nedeljne utakmice Bundeslige protiv Altaha...Igrač Velvin Jeboa je u četvrtak, na dan utakmice...









