Izvor: RTS, 07.Nov.2021, 10:50

Korona „ušla“ u Šturm iz Graca

Austrijski prvoligaš Šturm iz Graca suočen je sa problemom da je više igrača i članova stručnog štaba pozitivno testirano na korona virus. Zbog više pozitivno testiranih neizvesno je današnje odigravanje utakmice Bundeslige protiv Altaha.
Igrač Velvin Jeboa je u četvrtak, na dan utakmice protiv Real Sosijedada pozitivno testiran na koronu i od tada se nalazi u karantinu u hotelu >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << u San Sebastianu.

Bez Jeboe je Šturm u petak otputovao u Fridrishafen, odakle je put nastavljen u Altah.
U petak uveče sprovedeno je testiranje na kojem su svi bili negativni, ali u subotu je više igrača i članova stručnog štaba antigenski pozitivno testirano.
Inače od proleća prošle godine, kada je, nakon pauze zbog pandemije, obnovljeno igranje utakmica prvenstva, do sada je samo jedna utakmica otkazana zbog korone i to 8. novembra 2020. utakmica VAC protiv Šturma.

Nastavak na RTS...



Povezane vesti

Korona "ušla" u Šturm iz Graca

Izvor: B92, 07.Nov.2021

Austrijski prvoligaš Šturm iz Graca suočen je sa problemom da je više igrača i članova stručnog štaba pozitivno testirano na koronavirus...Zbog više pozitivno testiranih neizvesno je odigravanje nedeljne utakmice Bundeslige protiv Altaha...Igrač Velvin Jeboa je u četvrtak, na dan utakmice...

Nastavak na B92...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.