KATARSKI ŠEIK PITA NAROD KADA ŽELI MUNDIJAL

Izvor: Kurir, 24.Feb.2011, 00:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

KATARSKI ŠEIK PITA NAROD KADA ŽELI MUNDIJAL

DOHA - Vladar Katara emir Šeik Hamad bin Kalifa al Tani ističe da će zatražiti mišljenje građana da li žele da se Svetsko prvenstvo u fudbalu 2022. godine organizuje u zimu umesto u leto kao što je uobičajeno.

- Pitaćemo narod, moramo da vidimo šta naši ljudi žele- rekao je katarski vladar posle susreta sa britanskim premijerom Dejvidom Kameronom.

Odmah nakon što je Katar dobio organizaciju Mundijala 2022. godine, predstavnici

pojedinih fudbalskih >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << saveza i kontinentalnih federacija zatražili su da se takmičenje organizuje u zimu, pošto leti temperature često prelaze i 45 stepeni.

- Ne znam kakva su pravila. Naravno, volim sport, ali ne moram da budem upoznat baš sa svim stvarima- kazao je katarski premijer Šeik Hamad bin Jasim al Tani.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.