Građani brzopotezno osvojili London

Izvor: RTS, 15.Dec.2019, 20:33   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Građani" brzopotezno osvojili London

Fudbaleri Mančester sitija savladali su Arsenal u gostima sa 3:0 u derbiju 17. kola Premijer lige.
Nije bilo nikakve drame u prestonici Velike Britanije. Ni na momenat nije bilo neizvesnosti niti uzbuđenja.

Gosti su od prvog zvižduka pokazali da su došli po bodove, a osvajanje je započeto u drugom minutu.
Kevin De Brujne je sačekao loptu koju je poslao Gabrijel Žesus i zakucao je u gol.
Drugim golom na utakmici, Kevin De Brujne je postavio konačan rezultat u 40. minutu meča.