Izvor: S media, 16.Feb.2011, 01:20 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Federer na kafi sa fudbalerima Partizana (FOTO)
Rodžer Federer, drugi teniser sveta, ovih dana boravi u Dubaiju, gde se na pripremama nalaze i fudbaleri Partizana.
Fedeks krije koliko ima novca u banci
Rodžer: Novače, koliko puta si tapnuo lopticu?
Nole - Rodžer: Kretanje kvota na pobednika tokom meča
Nadal i Federer odigrali meč na vodi (VIDEO i FOTO)
Šetajući po ovom tržnom centru (donja slika) u >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << najvišoj zgradi na svetu, Burdž Halifi, crno-beli su nabasali na velikog šampiona, Rodžera Federera, koji je bio u šopingu sa svojom suprugom, pred početak turnira koji ga u Dubaiju očekuje od 18. februara.
Da je veliki sportsmen i džentlmen odmah je dokazao: čim je čuo da je ekipa iz Srbije i da su kolege sportisti koji su na pripremama, ljubazno i kulturno je pozvao na piće Petrovića, Ilieva, Šćepovića i Jovanovića.
Momci su, naravno, poziv prihvatili i uz piće malo razmenili iskustva o tenisu i fudbalu, pošto je opšte poznato da je Federer veliki ljubitej fudbala, a da su naši momci veliki ljubitelji tenisa.
Na kraju su se srdačno pozdravili, slikali za uspomenu i jedni drugima poželeli sreću.
(Foto: Partizan)
Pogledaj vesti o: Federer









