Izvor: RTS, 12.Jul.2020, 16:10

Eibar beži iz opasne zone

Eibar je kao gost savladao Espanjol sa 2:0 u meču 36. kola La Lige.
Fudbaleri Eibara zabeležili su važnu pobedu i sa 39 bodova zauzimaju 15. poziciju, koliko ima i 14. Valjadolid. Espanjol je prikovan za dno tabele sa 24 osvojena boda.

Eibal je poveo u 25. minutu iz penala. Predhodno je Viktor igra rukom u šesnaestercu. Siguran sa bele tačke bio je Espozito.
Novi penal za Eibar u 36. minutu ponov zbog igranja rukom u šesnaestercu. >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << Ovog puta golman Lopez uspeva da pročita gde će šutirati Espozito, međutim lopta mu se vraća i on je prosleđuje i praznu mrežu.