Džonson na utakmicama Klipersa

Izvor: Glas javnosti, 26.Dec.2011, 07:07   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Džonson na utakmicama Klipersa

LOS ANĐELES - Legenda Los Anđeles Lejkersa Irvin Medžik Džonson izjavio je danas da će zbog Krisa Pola prvi put u životu dolaziti na utakmice Klipersa.

Klipersi su prošle sezone zabeležili samo 32 pobede, ali su uprkos tome privukli pažnju jednog od najvernijeg navijča Lejkersa u Stejpls Centru.

"Prvi put u životu gledaću utakmice Klipersa. Od kako je Kris Pol došao svi pričaju o oba tima u gradu. Milsim da će imati rasprodatu dvoranu. Ovo su dobre vesti za grad, >> Pročitaj celu vest na sajtu Glas javnosti << jer pored Lejkersa, uživaćemo i u velikim utakmicama Klipersa", rekao je dvanaestostruki učesnik Ol star mečeva.

Skraćeni šampionat NBA lige počinje večeras, a u jednom od božićnih duela sastaju se Lejkersi i prošlogodišnji finalista Istočne konferencije, ekipa Čikago Bulsa.

Nastavak na Glas javnosti...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Glas javnosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Glas javnosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.