Izvor: S media, 01.Jun.2011, 20:59 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Bruka: Roditelji se tukli dok su deca igrala VIDEO
Putem veb-sajta "Youtube" svakodnevno smo u prilici da vidimo događaje sa sportskih terena širom sveta, ali da se roditelji potuku na utakmici pionirske lige, to je već slučaj!
Još ako se među roditeljima nalazi jedno tako poznato ime, kao što je Daniel Borimirov, bugarski reprezentativac koji je učestvovao u osvajanju trećeg mesta na SP u SAD 1994. godine, onda još gore.
Dobro da nije dobio šamar kao golman Šalkea VIDEO
Sašu Ilića >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << jurio huligan po terenu! FOTO
Mačida spektakularnim nokautom šalje u penziju VIDEO
Borimirova možete videti na početku snimka, kako je sišao na teren i ušao u raspravu sa gospodinom u zelenoj majici, sa kojim se uglavnom i mlatio tokom trajanja čitave tuče, pošto su se obojica pokazali kao izdržljivi.
Konačno, Borimirov je za kraj zabeležio dobar nokaut, ali mu se ne može preterano čestitati na tome, obzirom da je udarac stigao na kvarno, sa leđa i iz zaleta.
Pogledajte ovaj bugarski cirkus, koji su, ni krivi ni dužni, odgledali sinovi učesnika tuče.
VIDEO: Tuča roditelja na dečijoj utakmici
Izvor: Radio 021, 02.Jun.2011, 09:18
Zahvaljujući Jutjubu svakodnevno smo u prilici da vidimo događaje sa sportskih terena širom sveta, ali da se roditelji potuku na utakmici pionirske lige, to je već ređi slučaj.











