
Izvor: Sportske.net, 03.Jun.2020, 22:03
Asano je junak, ali ima razloga da bude nesrećan?
Takuma Asano je danas sa dva gola obeležio meč.
Partizan je prebrodio Surdulicu, bio mnogo bolji rival i reklo bi se da rezultat od 1:2 ne oslikava baš pravo stanje na terenu.
Takuma Asano se proslavio sa dva gola, ali je mogao da postigne makar još toliko.
Upravo je to razlog njegovog nezadovoljstva.
"Sa jedne strane sam zadovoljan postignutim, jer sam dao dva gola >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << i plasirali smo se u polufinale Kupa Srbije. Sa druge, nesrećan sam zbog propuštenih šansi. Zaista sam želeo da dam još golova i mislim da se ta želja i videla", rekao je on.
Kaže da se potpuno aklimatizovao u crno-belom dresu.
"Mogu reći da sam sada zaista svoj na svome i da sam se potpuno adaptirao i na klub, zemlju, uslove. Ali ovo je daleko od mog maksimuma, želim i mogu još mnogo više i radiću na tome. Hvala svim saigračima koji su od prvog dana uz mene, koji mi pomažu, a hvala i Nathu na savršenoj lopti za gol. Kao i čitavom timu", rekao je Asano posle utakmice.