Izvor: PRObjave.com, 23.Okt.2009, 23:35 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Gajinov predsednik Stručne komisije KS Srbije
Pošto je Gajinov ujedno bio i član Upravnog odbora KS Srbije, morao je da podnese ostavku na ovu funkciju i za novog člana izbarana je Eržebet Molnar igračica i direktor ženskog šampiona Srbije subotičkog Pionira. Molnarova je bila član Disciplinske komisije KSS pa će morati da se povuče iz ovog tela i zameniće je Milorad Jakovljević iz Kikinde.
Članovi Upravnog odbora KS Srbije (predsedavao predsednik Uroš Dragojlović) odbili su žalbu reprezentativke Žakline Poljaković (prošle sezone igrala za šampiona subotički Pionir) na odluku Disciplinske komisije KS Srbije da je kazni zbog nesportskog ponašanja u toku Šampionata sveta u Detenhajmu u maju ove godine šestomesečnom zabranom igranja u inostranstvu i kazna je potvrđena.
Domaćin članovima Upravanog odbora KS Srbije bio je veliki prijatelj kuglaškog sporta pančevački sportski radnik i vlasnik kuglane BSP Pavle Marković.
Kuglaški savez Srbije
Deligradska 27/III
11000 Beograd
Tel: + 381 11 2645780
Web: www.kuglanje.cilj.org














