Igor Mandić gost Sajma knjiga

Izvor: S media, 21.Okt.2011, 17:12   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Igor Mandić gost Sajma knjiga

Poznati hrvatski publicista Igor Mandić biće gost predstojećeg Sajma knjiga. Mandić promoviše novu knjigu "Zauzeto, Hrvat!".

Beogradski "Profil", koji je osnovala istoimena izdavačka kuća u Hrvatskoj ,najavio je da će se nizom kvalitetnih izdanja i ove godine predstaviti na Beogradskom sajmu knjiga.

"Profil" je najavio gostovanje Igora Mandić, koji dolazi iz Zagreba kao gost ove izdavačke kuće, pošto će na Sajmu premijerno predstaviti >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << svoju najnoviju knjigu "Zauzeto, Hrvat!"

Međunarodni beogradski sajam knjiga počinje u nedelju

Basara otvara Sajam knjiga

Uslovi za Sajam knjiga isti za sve

Knjiga koja objedinjuje Mandićeve antikomunističke eseje s početka devedesetih, pod naslovom "Sloboda lajanja" i tekstove njegove kolumne "Zauzeto, Hrvat!" iz zagrebačkog srpskog nedeljnika "Novosti", biće promovisana u petak, 28. oktobra u 17sati.

Posetioce sajma na štandu "Proifila" u sajamskoj Hali 1.očekuje veliki izbor naslova, od domaće i strane proze, publicistike, preko edukativnih knjiga za decu, do praktičnih priručnika, namenjenih čitaocima svih uzrasta.

(Tanjug)

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.