Vijagra ga odvela u smrt

Izvor: Večernje novosti, 21.Maj.2016, 20:56   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vijagra ga odvela u smrt

Tragična ljubav dvoje penzionera u žiži banjalučke čaršije. Telo F. G. iz naselja Novoselija pronađeno u dvorištu komšinice S. D. "SLATKA" smrt penzionera F. G. iz banjalučkog naselja Novoselija, čije je telo pronađeno u dvorištu komšinice S. D. (75), tema je broj jedan u Banjaluci. Kako je policijski utvrđeno, F. G. je umro u krevetu komšinice tokom seksualnog čina, a za zastoj srca (ne)srećnika kriva je tableta vijagre. Da stvar dodatno zagolica čaršijsku >> Pročitaj celu vest na sajtu Večernje novosti << maštu, baka kojoj je ljubavnik umro u krevetu pokušala je da prikrije njegovu smrt te ga je obukla u odelo i odnela u dvorište i tek tada pozvala policiju. Imala je nesreću da se "posavetuje" prethodno sa komšinicom i to je, po svemu sudeći, razlog da se bruka pročuje. Policija i lekari utvrdili su da je smrt F. G. nastupila prirodno. Baka S. D. utekla je u međuvremenu u Visoko kod sestre, gde su je u subotu tražili novinari. Ova žena inače živi na relaciji Banjaluka-Stokholm i verovatno neće biti na sahrani ljubavnika.

Nastavak na Večernje novosti...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Večernje novosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Večernje novosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.