(VIDEO) Vardar je šampion Evrope!

Izvor: BanjalukaLive.com, 04.Jun.2017, 23:38   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ekipa Vardara danas je u velikom finalu uspjela da savlada PSŽ i da tako dođe do titule šampiona Evrope.U polufinalu su golom u posljednjoj sekundi Cindrića stigli do pobjede protiv Barselone, a večeras je nešto slično učinio Ivan Čupić.Ivan Čupić je uspio da postigne gol za 24:23 i tako donese Vardaru najveći uspjeh u istoriji kluba.Utakmica je bila veoma tvrda, odbrane su bile na najvišem nivou, a ekipe su se u drugom poluvremenu smjenjivale u prednosti.Stekao se utisak da je Vardar >> Pročitaj celu vest na sajtu BanjalukaLive.com << mogao i ranije da riješi ovu utakmicu, posebno da je Cindrić uspio da savlada Omejea na 2 i po minuta do kraja za +3, ali se ušlo u potpunu neizvjesnost.Možda je ovako i slađe, Čupić je donio veliku radost ekipi iz Makedonije.Dibirov je bio najefikasniji u Vardaru sa 7 golova, a na drugoj strani je najbolji bio Nikola Karabatić sa 5 golova.Inače, u borbi za treće mjesto slavio je Vesprem protiv Barselone rezultatom 34:30.{youtube}uZSlBD8olkY{/youtube}(BLLIVE/ Sportske.net, foto: rkvardar.mk)

Nastavak na BanjalukaLive.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta BanjalukaLive.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta BanjalukaLive.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.