Izvor: BanjalukaLive.com, 04.Dec.2012, 08:47 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ugušio se starac
Petar Ašonja (83) iz Han Pijeska ugušio se od ugljen-monosida nakon što je 2. novembra buknuo požar u njegovoj kući u Han Pijesku, potvrđeno je iz policije i Teritorijalne vatrogasne jedinice Han Pijesak. Prema nezvaničnim informacijama sumnja se da je požar izbio kada je starac nepažnjom ostavio otvorenu peć na drva, a potom zaspao. - Požar je vjerovatno buknu tokom noći kada je starac naložio peć na drva. Najvjerovatnije je ostavio otvorena vrata ložišta peći pa je žar ispao na pod i izazvao požar rekli su u Vatrogasnoj brigadi Han Pijeska. Dodali su da je vatra uništila Opširnije... (http://www.banjalukalive.com/hronika/ugusio-se-starac.html)
Nastavak na BanjalukaLive.com...


















