Izvor: BanjalukaLive.com, 12.Apr.2012, 01:01   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Premijer BiH: Poraz Borca u Mostaru

U derbiju 21. kola Premijer lige BiH Borac je poražen na gostovanju u Mostaru od Zrinjskog sa 0:1. Trenutak odluke zbio se u posljednjim trenucima prvog poluvremena. Bibić je iz slobodnog udarca malo iskosa sa desne strane ubacio loptu u kazneni prostor, a Damir Džidić je glavom iznenadio uspavanu odbranu Banjalučana i smjestio loptu u mrežu. U devetom minutu domaćin je imao idealnu priliku da dođe do prednosti. Elvis Bibić je natrčao na loptu na nekih desetak metara od gola Marijana Antolovića, ali je njegov šut gotovo na samoj gol-liniji izblokirao kapiten Banjalučana Draško Žarić. U 12.

Nastavak na BanjalukaLive.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta BanjalukaLive.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta BanjalukaLive.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.