Izvor: BanjalukaLive.com, 13.Jun.2013, 15:03 (ažurirano 02.Apr.2020.)
"Neuro" snimio spot za MTV
Bend Neuro, prošlogodišnji pobjednik Jelen Demofesta, nedavno je završio spot za pjesmu "Zvuci ćutanja". Video je snimljen u produkciji MTV-ja, a premijerno će biti prikazan početkom jula upravo na ovoj muzičkoj televiziji. „Spot smo snimili za naslovnu pjesmu sa albuma, pod nazivom „Zvuci ćutanja". Scenario i režiju za spot potpisuje tandem Predrag Perica Rajčić i Vladan Janković. Snimanje je teklo na dvije lokacije, jedna je šuma u okolini Ljubljane gdje su snimani kadrovi sa plesačicom modernog baleta Judit Ruiz Onandi iz Španije, a na drugoj lokaciji, u samoj Ljubljani, je sniman bend. Slovenačka prestonica je izabrana Opširnije... (http://www.banjalukalive.com/muzika/neuro-snimio-spot-za-mtv.html)
Nastavak na BanjalukaLive.com...












