Izvor: BanjalukaLive.com, 13.Jun.2013, 15:03   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Neuro" snimio spot za MTV

Bend Neuro, prošlogodišnji pobjednik Jelen Demofesta, nedavno je završio spot za pjesmu "Zvuci ćutanja". Video je snimljen u produkciji MTV-ja, a premijerno će biti prikazan početkom jula upravo na ovoj muzičkoj televiziji. „Spot smo snimili za naslovnu pjesmu sa albuma, pod nazivom „Zvuci ćutanja". Scenario i režiju za spot potpisuje tandem Predrag Perica Rajčić i Vladan Janković. Snimanje je teklo na dvije lokacije, jedna je šuma u okolini Ljubljane gdje su snimani kadrovi sa plesačicom modernog baleta Judit Ruiz Onandi iz Španije, a na drugoj lokaciji, u samoj Ljubljani, je sniman bend. Slovenačka prestonica je izabrana Opširnije... (http://www.banjalukalive.com/muzika/neuro-snimio-spot-za-mtv.html)

Nastavak na BanjalukaLive.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta BanjalukaLive.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta BanjalukaLive.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.