Izvor: Blic, 05.Jul.2016, 16:34 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Lažni “komunalci” opsedaju Zvorničane
Zvorničko preduzeća "Vodovod i komunalije" saopštilo je danas da imaju saznanja kako se lažne osobe predstavljaju kao njihovi službenici i radnici i ulaze u kuće i stanove Zvorničana pod navodim obrazloženjem da proveravaju pritisak vode u cevima javnog vodovoda.
Podsećajući korisnike da ovo preduzeće trenutno ne vrši nikakve provere na terenu, u saopštenju se navodi da radnici "Vodovoda i komunalija" prilikom intervencija bilo koje vrste nose odgovarajuće oznake >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << koje su dužni da pokažu prilikom ulaska u prostorije fizičkih ili pravnih lica.
Iz "Vodovoda i komunalija" apeluju da građani svako lažno predstavljanje, u ime ovog preduzeća, prijave Stanici javne bezbjednosti Zvornik







