Izvor: BanjalukaLive.com, 14.Mar.2012, 22:09   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kup BiH: Željezničar bolji od Borca

Fudbaleri Borca poraženi su u prvoj utakmici polufinala Kupa BiH od ekipe Željezničara sa 1:0. Pred oko 3.000 gledalaca u srijedu na Grbavici, aktuelni pobjednik Kupa BiH je imao više od igre u svih 90 minuta susreta sa šampionom države, ali katastrofalan teren nije dozvolio previše lijepih poteza i mnogo šansi. Poprilično mrtvoj utakmici kumovala je i defanzivna taktika trenera Borca Velimira Stojnića, koja je urodila plodom sve do 87. minuta. Tada je Željo, koji je igrao od 75. minuta s igračem manje, ipak stigao do prednosti pogotkom kapitena Zajka Zebe i minimalne pobjede koja timu Amara Osima

Nastavak na BanjalukaLive.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta BanjalukaLive.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta BanjalukaLive.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.