Izvor: BanjalukaLive.com, 03.Jan.2013, 10:39   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Krojf se oprostio od Katalonije

Legendarni holandski fudbaler Johan Krojf oprostio se sinoć od reprezentacije Katalonije, čiji je selektor bio od 2009. godine, na prijateljskoj utakmici protiv Nigerije, koja je završena rezultatom 1:1. Kalonci su došli u vođstvo golom Serhija Gonzalesa u četvrtom minutu iz jedanaesterca, dosuđenog poslije igranja rukom jednog reprezentativca Nigerije. U 55. minutu izjednačio je napadač Portlanda Brajt Dike, a do kraja utakmice više nije bilo golova. Krojf je najuspješniji dio karijere proveo u Barseloni, za koju je igrao od 1973. do 1978. godine, a velike uspjehe ostvario je i kao trener slavnog katalonskog kluba, koga je vodio od 1988. Opširnije... (http://www.banjalukalive.com/fudbal/krojf-se-oprostio-od-katalonije.html)

Nastavak na BanjalukaLive.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta BanjalukaLive.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta BanjalukaLive.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.