Izvor: BanjalukaLive.com, 17.Jul.2012, 18:36 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Invalidi najavljuju proteste
Amputirci Srpske, ratni vojni invalidi, izraziće uskoro nezadovoljstvo protestima kod zgrade Vlade RS jer im se neopravdano umanjuje stepen invaliditeta u procesu revizije. "Najavljujemo da ćemo ispred zgrade Vlade RS donijeti svoje proteze i da će to biti jedan od prvih vidova našeg javnog protesta ukoliko resorno ministarstvo hitno ne prihvati naše primjedbe i zahtjeve koji se odnose na Pravilik o utvrđivanju procenta vojnog invaliditeta. Čekaćemo još koji dan da vidimo poteze ministarstva, iako je pravilnik trebalo da bude usvojen do 1. jula", kaže Željko Volaš, predsjednik Organizacije amputiraca RS. U Organizaciji amputiraca RS ističu da su
Nastavak na BanjalukaLive.com...










