Izvor: BanjalukaLive.com, 17.Jul.2012, 18:36   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Invalidi najavljuju proteste

Amputirci Srpske, ratni vojni invalidi, izraziće uskoro nezadovoljstvo protestima kod zgrade Vlade RS jer im se neopravdano umanjuje stepen invaliditeta u procesu revizije. "Najavljujemo da ćemo ispred zgrade Vlade RS donijeti svoje proteze i da će to biti jedan od prvih vidova našeg javnog protesta ukoliko resorno ministarstvo hitno ne prihvati naše primjedbe i zahtjeve koji se odnose na Pravilik o utvrđivanju procenta vojnog invaliditeta. Čekaćemo još koji dan da vidimo poteze ministarstva, iako je pravilnik trebalo da bude usvojen do 1. jula", kaže Željko Volaš, predsjednik Organizacije amputiraca RS. U Organizaciji amputiraca RS ističu da su

Nastavak na BanjalukaLive.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta BanjalukaLive.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta BanjalukaLive.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.