Izvor: BanjalukaLive.com, 28.Apr.2012, 13:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Goražde opet kobno za Borac

U reprizi finala Kupa BiH Goražde savladalo banjalučki Borac 29:27, ovoga puta u okviru Lige 6. Borac izgleda nije naučio lekciju iz Goražda. Istoimena ekipa napravila je veliko iznenađenje u finalu Kupa BiH savladavši Borac i osvojila ovaj trofej, a pet dana kasnije istu stvar ponovila i u prvenstvu. U međuvremenu je startala Liga 6 na čijem otvaranju je ekipa Dragana Markovića pobijedila Čelik i činilo se da se oporavila od udarca iz Goražda, ali je već u drugom kolu ponovo razočarala porazom 29:27. Domaći rukometaši nošeni podrškom publike u prvih pola sata napravili su prednost od četiri

Nastavak na BanjalukaLive.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta BanjalukaLive.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta BanjalukaLive.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.