Franić pojačao odbranu Radnika

Izvor: Blic, 17.Jan.2017, 17:44   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Franić pojačao odbranu Radnika

Bivši stoper Splita, Dugopolja, Lučkog i Gorice, Domagoj Franić pojačao je ekipu Radnika iz Bijeljine.

Na poziciji levog štopera Franić će zameniti Ivana Jakovljevića kome je istekao ugovor i on je napustio redove Bijeljinaca.

Fudbaleri Radnika počeli su pripreme 11. januara i već su odradili sedam treninga, a ekipa će 2. februara otputovati na pripreme u Antaliju.

Pre Franića redove Radnika su pojačali Edin Ademović i Filip Stojanović, a do polaska na pripreme u Tursku ekipi će se priključiti još jedan vezni fudbaler.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.