Izvor: BanjalukaLive.com, 28.Avg.2012, 14:24   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Cijena grijanja će ostati ista

Banjalučka "Toplana" obavila je sve planirane radove u okviru godišnjeg remonta i otklonila sve kvarove uočene u prethodnoj sezoni grijanja, a punjenje sistema vodom počeće 20. septembra. Portparol "Toplane" Žaklina Mijatović rekla je Srni da će do 1. oktobra sve biti spremno za početak nove sezone grijanja, a da će cijena ostati ista. "Svu pažnju u ovogodišnjem remontu usmjerili smo na ona mjesta gdje je u prethodnoj sezoni bio nešto lošiji kvalitet grijanja, kao što je naselje Starčevica", rekla je Mijatovićeva. Ona je istakla da su korisnicima u višim dijelovim naselja Starčevica, koji su imali nešto lošiji kvalitet Opširnije... (http://www.banjalukalive.com/banjaluka/cijena-grijanja-ce-ostati-ista.html)

Nastavak na BanjalukaLive.com...



Povezane vesti

Kazna od 1000 KM građanima koji ne dozvole isključenje grijanja

Izvor: Nezavisne Novine, 28.Avg.2012

BANJALUKA – Banjalučka "Toplana" obavila je sve planirane radove u okviru godišnjeg remonta i otklonila sve kvarove uočene u prethodnoj sezoni grijanja, a punjenje sistema vodom počeće 20. septembra, potvrđeno je Srni u "Toplani".

Nastavak na Nezavisne Novine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta BanjalukaLive.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta BanjalukaLive.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.