Izvor: BanjalukaLive.com, 22.Nov.2012, 10:46 (ažurirano 02.Apr.2020.)
“Brkovi” i “Negativ” u Demofest klubu
Ovog vikenda u DFK očekuju vas dva odlična koncerta! U petak koncert će održati "Negativ", rok bend iz Beograda prepoznatljiv po jedinstvenom spoju energične svirke i vokala Ivane Peters, publici će na predstojećem koncertu pružiti priliku da uživa u hitovima sa njihova četiri albuma. U subotu DFK dolazi grupa "Brkovi" iz Zagreba. Grupa "Negativ" osnovana je 1999. godine, a ubrzo nakon okupljanja benda izašao je i njihov prvi album pod imenom "Negative". Bend 2000. godine učestvuje na turneji ''Izađi na crtu'' i za period od samo četiri mjeseca svira skoro stotinu koncerata. Poneseni dobrom energijom 2001. Opširnije... (http://www.banjalukalive.com/muzika/brkovi-i-negativ-u-demofest-klubu.html)
Nastavak na BanjalukaLive.com...



