Borcu bod u Tuzli

Izvor: BanjalukaLive.com, 15.Avg.2015, 15:08   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Sloboda i Borac podijelili su bodove (1:1) u premijernom meču četvrtog kola PL BiH. U Tuzli kao da su igrane dvije utakmice. Ona dosadnija u prvom i neka druga sadržanija i uzbudljivija u drugom poluvremenu. Sloboda je u prvom dijelu imala više od igre, dok je Borac vrebao iz kontri. Onih malo prilika, kojih je bilo, igrač Slobode Govedarica nije uspijevao da realizuje, odnosno golman Borca Ružić je imao rješenja za svaku situaciju. U drugom poluvremenu bolja igra oba tima. Borac je prvi >> Pročitaj celu vest na sajtu BanjalukaLive.com << poveo. Strijelac Toni Jović u 52. minutu iz kontre. Izjednačenje stiže deset minuta kasnije. Ponovo je šutirao Govedarica, ponovo odbranio Ružić, ali je na loptu natrčao Ahmetović i izjednačio na 1.1. Do kraja domaćin je tražio preokret, ali je Ružić blistao na golu Borca i meč je završen bez pobjednika 1:1. (MONDO, foto: YAYimages)

Nastavak na BanjalukaLive.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta BanjalukaLive.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta BanjalukaLive.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.