Bomba ubila advokaticu u Bihaću

Izvor: BanjalukaLive.com, 13.Feb.2015, 14:26   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bomba ubila advokaticu u Bihaću

Advokatica Jasmina Koričić poginula je od eksplozije bombe, koja je postavljena pred njenom advokatskom kancelarijom u Bihaću, potvrdio je portparol MUP-a Unsko-sanskog kantona Ale Šiljdedić. On kaže da postoji sumnja da je eksplozivna naprava bila postavljena prije nego što je žrtva došla na lice mjesta. Policijska uprava Bihać dobila je jutros u 8.20 časova dojavu o ekspoloziji u Ulici Bihaćkih branilaca, javlja Srna. Prema pisanju sarajevskih portala advokatica je došla na posao >> Pročitaj celu vest na sajtu BanjalukaLive.com << a kada je otvarala ulazna vrata odjeknula je eksplozija. Nezvanično, eksplozivna naprava bila je vezana za vrata. Kako nezvanično saznaje „Avaz" eksplozija se desila kada je advokatica Jasmina Koričić prilikom otključavanja kancelarije aktivirala eksplozivnu napravu , uslijed čega je smrtno stradala. Prema riječima Ale Šiljdedića, portparola MUP USK na licu mjesta se nalaze pripadnici MUP koji vrše uviđaj. Na licu mjesta je Azra Ibrahimpašić, dežurna tužiteljica Kantonalnog tužilaštva Bihać. {youtube}NDLeuJJ7cow{/youtube} (Nezavisne)

Nastavak na BanjalukaLive.com...



Povezane vesti

Bihać: Bomba ubila advokaticu

Izvor: Šumadija Press, 13.Feb.2015

Advokatica Jasmina Koričić nastradala je jutros od bombe koja je eksplodirala kada je otvarala vrata ulazna advokatske kancelarije.

Nastavak na Šumadija Press...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta BanjalukaLive.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta BanjalukaLive.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.