Izvor: BanjalukaLive.com, 11.Nov.2011, 23:51   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bez golova u Zenici, Hrvatska razbila Tursku

Prva utakmica baraža za plasman na EP između reprezentacija BiH i Portugala završena je rezultatom 0:0. Fudbaleri BiH nisu uspjeli da dođu do pobjede u Zenici i prednosti pred revanš u Portugalu, ali su igrom u drugom poluvremenu pokazali da mogu da se nadigravaju sa sjajnom ekipom Portugala. Već u prvom minutu Portugal je imao polupriliku, kada je Nani iskosa sa desne strane šutirao, ali neprecizno. U 5. minutu Miralem Pjanić je presjekao loptu na centru, proslijedio je na desnu stranu, lopta je došla do Džeke, koji je zalomio ka sredini, ali na dvadesetak metara od gola

Nastavak na BanjalukaLive.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta BanjalukaLive.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta BanjalukaLive.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.