Izvor: BanjalukaLive.com, 02.Maj.2015, 12:33 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Banjaluka: Bacio bombu ispred kluba
Nepoznata osoba protekle noći je ispred noćnog kluba "Broder" u Banjaluci bacila bombu koja se nije aktivirala, rekla je Srni portparol Centra javne bezbjednosti Banjaluka Marija Markanović. Markanovićeva je istakla da su neeksplodiranu ručnu bombu ispred noćnog kluba u Ulici braće Mažar i majke Marije uklonili pripadnici Republičke uprave Civilne zaštite. Uviđaj su obavili pripadnici CJB Banjaluka, a o svemu je obaviješteno Okružno tužilaštvo. Pripadnici Sektora kriminalističke policije CJB Banjaluka preduzimaju sve potrebne mjere radi identifikovanja i pronalaženja izvršioca i rasvjetljavanja ovog krivičnog djela, rekla je Markanovićeva.
Nastavak na BanjalukaLive.com...
Bomba bačena ispred noćnog kluba nije eksplodirala
Izvor: Nezavisne Novine, 02.Maj.2015
BANJALUKA - Nepoznato lice je protekle noći ispred noćnog kluba "Broder" u Banjaluci bacilo bombu koja se nije aktivirala, rekla je Marija Markanović, portparol Centra javne bezbjednosti /CJB/ Banjaluka...Markanovićeva je istakla da su neeksplodiranu ručnu bombu ispred noćnog kluba u Ulici braće...










