Izvor: BanjalukaLive.com, 20.Avg.2012, 12:01   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Banjalučanima treće mjesto

Rukometaši Borca m:tel zauzeli su treće mjesto na turniru u Živinicama, koji je organizovao Konjuh. Banjalučani su u polufinalu poraženi od šabačke Metaloplastike sa 21:28, a u duelu za treće mjesto pobijedili su zenički Čelik sa 34:31. Pobjednik turnira su Šapčani, koji su u finalu pobijedili Konjuh sa 25:23. - Na ovu smotru smo otišli oslabljeni. Zbog povreda u sastavu nisu bili golman Bojan Ljubišić i desni bek Igor Mandić, dok je drugi desni bek Igor Rađenović imao problema sa stomačnim virusom. Zato smo morali da improvizujemo i završilo je ovako, kako je naglasio je šef Opširnije... (http://www.banjalukalive.com/ostalo/banjalucanima-trece-mjesto.html)

Nastavak na BanjalukaLive.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta BanjalukaLive.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta BanjalukaLive.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.