Izvor: Blic, 17.Avg.2016, 14:38   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Apel za pomoć: Mladić nestao u Bihaću

Edmir Selimović nestao je pre deset dana u Bihaću, a iako se u potragu uključio i MUP USK, za sada nema traga o tome gde bi se nestali mogao nalaziti.

Edmir Selimović zvani Šendara udaljio se iz porodične kuće u nedelju, 7. avgusta, oko 14.00 časova, od kada mu se gubi svaki trag. Nestanak je policiji prijavila majka nestalog u sredu, 10. avgusta.

Iz MUP USK su kazali da s obzirom na to da do danas nema informacija o spomenutoj osobi, prijaviteljica je saglasna >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << da se fotografija s ličnim podacima nestale osobe objavi u sredstvima informisanja te zatraži podrška javnosti u njegovom pronalasku.

Edmir je rođen 1987. godine, težak oko 65 kg, srednje razvijen, kratko ošišane crne kose i zelenih očiju.

MUP USK i Edmirova porodica mole za bilo kakvu informaciju koja bi mogla pomoći u pronalasku nestalog.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.