Izvor: RTV Pink, 05.Jul.2008, 14:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Žrtve oslobođenog Orića
Obeležena 16.godišnjica stradanja 38 srpskih civila. . . Polaganjem cveća i paljenjem sveća na spomen-obeležjima i grobljima u mesnim . zajednicama Krnjići, opština Srebrenica, i Zagoni, opština Bratunac, danas je obeležena 16.godišnjica stradanja 38 srpskih civila koje su ubili pripadnici muslimanskih snaga iz Srebrenice pod komandom Nasera Orića. .
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTV Pink. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTV Pink. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.





