Izvor: Mondo, 09.Feb.2015, 15:28 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Vetar oborio građevinsku dizalicu
Udar bure izuzetne snage i brzine od preko stotinu kilometara na čas, izazvao je jutros pad građevinske dizalice na zgradu u kojoj su prostorije Pošte Crne Gore i Crnogorskog Telekoma u centru Sutomora.
Foto: Guliver/Getty Images/Thinkstock
U nesreći pukim slučajem nije bilo povređenih, a pričinjena je ogromna materijalna šteta na direktno pogođenom objektu, privremenom objektu ispred njega i na porodičnoj kući i u neposrednoj blizini, pišu "Vijesti." >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo <<
Dizalica se srušila sa gradilišta hotela pored zgrade pošte i u trenutku pada na gradilištu nije bilo radnika.
U prostorijama Pošte u prizemlju bili su šestoro zaposlenih i jedna stranka, dok na spratu zgrade u prostorijama koje pripadaju Telekomu nije bilo radnika.
Službenici barske kriminalističke policije obavili su uviđaj, a prikupljeni podaci tokom dana bi trebalo da budu dostavljeni barskom tužilaštvu, pišu "Vijesti."






















