Izvor: Vesti-online.com, 25.Apr.2016, 16:52 (ažurirano 02.Apr.2020.)
VIDEO: A kod Hrvata pada sneg
U ponedeljak je u pojedinim delovima Hrvatske osvanuo pravi zimski dan. Temperatura je pala ispod nule, a od snega se bele mnoga područja.
Sneg je pao u okolini Splita, Mosor se zabeleo na samo 500 metara iznad mora, a snežne pahulje "posetile" su nakon dugo vremena naselja Dubravu i Gornje Sitno. Sneg se beli u Zvjezdanom Selu na Mosoru, prenosi Index.hr.
Sneg je pao i u višim predelima Kozjaka, a kako je nošen burom, bilo ga je sve do Klisa.
Temperatura je u pojedinim mestima pala i do -6 stepeni Celzijusovih.
Sneg nije zaobišao ni ostrva, pa se zabelela i Vidova Gora na Braču.
Nastavak na Vesti-online.com...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.





