Ubistvo i samoubistvo supružnika u Poreču

Izvor: Mondo, 17.Feb.2015, 11:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ubistvo i samoubistvo supružnika u Poreču

Porečka policija pronašla je mrtve supružnike u njihovom stanu u naselju Mušalež, potvrđeno je u Policijskoj stanici Istarska.

Foto: Guliver/Getty Images/Thinkstock

Tela supružnika pronađena su sinoć, a mediji u Hrvatskoj navode da se muškarac (68) obesio, a da je žena (66) pronađena u krevetu.

Glasnogovornica istarske policije Suzana Sokač kaže da je policija dojavu dobila od komšija koji su, zabrinuti da se u stanu nešto dogodilo, pozvali >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << policiju pa su sinoć vatrogasci zajedno policajcima nasilno ušli u stan i zatekli mrtve supružnike.

Sa ovo dvoje u Istri se tokom jučerašnjeg dana broj umrlih povećao na četiri jer je u stanu u Labinu pronađen muškarac a nedaleko od Žminja i žena.

U oba slučaja radi se o prirodnoj smrti.

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.