Ubica Tatona nije na Sv. Stefanu

Izvor: B92, 25.Sep.2012, 23:32   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Ubica Tatona nije na Sv. Stefanu"

Beograd -- Iz Uprave policije Crne Gore saopšteno da nemaju saznanja da je Đorđe Prelić, optuženi za ubistvo francuskog navijača Brisa Tatona, boravio na Svetom Stefanu.

"Lice koje je državljanin Srbije, kojeg potražuje Srbija, momentom dolaska na granični prelaz bi bilo uhapšeno. Mi nemamo evidenciju da je legalno ulazilo na teritoriju Crne Gore tokom turističke sezone", kazao je pomoćnik direktora Vojislav Marković.
Pogledaj vesti o: Bris Taton

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

CG: Prelić nije na Svetom Stefanu

Izvor: Telegraf.rs, 26.Sep.2012, 00:03

- Lice koje je državljanin Srbije, kojeg potražuje Srbija, u trenutku dolaska na granični prelaz bi bilo uhapšeno. Mi nemamo evidenciju da je legalno ulazilo na teritoriju Crne Gore tokom turističke sezone - kazao je pomoćnik direktora crnogorske policije Vojislav Marković

Nastavak na Telegraf.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.