Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 27.Maj.2008, 19:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Teža tramvajska nesreća u centru Zagreba
ZAGREB - Lekarsku pomoć zatražilo je dvanaestoro putnika u tramvaju koji je danas iskočio iz šina u Zagrebu i udario u metalni stub, saopštila je zagrebačka policija.
U policiji nemaju podataka o težini povreda stradalih, a još nije utvrđeno ni zašto je tramvaj, u kome je bilo više od 20 putnika, iskočio iz šina oko 13 časova na raskrsnici ulica Heinzelove i Vukovarske, prenose hrvatski mediji.
Na mestu nezgode putnici su pomagali jedni drugima, a ubrzo >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << je stiglo i nekoliko vozila Hitne pomoći.
Potpuno je uništena kabina vozača koji je, navodno, najteže stradao, ali to još nije službeno potvrđeno.
U Klinici za traumatologiju, u koju je primljen, navode da mu život nije u opasnosti.
Povređen je i biciklista na kojega je naletio automobil, jer je vozač posmatrao tramvajsku nezgodu.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...






