Izvor: Mondo, 08.Maj.2013, 14:16 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Splićanki iz kose ukrali vredan nakit
Nesvakidašnja krađa dogodila se tokom crkvene povorke u Splitu na praznik svetog Dujma, kada je ženi koja je nosila barjak ukraden vredan ukras za kosu.
Kako je saopštila splitska policija, tokom jučerašnje procesije u jednoj od splitskih ulica ženi (57) ukraden je ukras za kosu izrađen od zlata i bisera, vredan 15.000 kuna.
Ukras je imala na glavi kao nakit uz splitsku narodnu nošnju dok je nosila barjak.
U splitskoj policiji kažu da istražuju sve okolnosti tog događaja, prenosi agencija Hina.
(MONDO/Tanjug/Foto: Ilustracija/Guliver Getty/Thinkstock)
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.












