Smrt na velikom odmoru: Dečak umro posle gurkanja sa drugovima!

Izvor: NaDlanu.com, 18.Sep.2014, 16:29   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Smrt na velikom odmoru: Dečak umro posle gurkanja sa drugovima!

Tragedija u osnovnoj školi.

Jedanaestogodišnji učenik osnovne škole iz Zenice preminuo je jutros od povreda glave koje je zadobio od pada, u guranju s drugovima za vreme velikog odmora.

Policija još nije objavila izveštaj u vezi sa ovim slučajem. Roditelji i nastavnici su u šoku i ističu da u ovoj školi nikada ranije nije bilo ozbiljnijih incidenata. Dečak je pohadjao peti razred Osnovne škole "Musa Ćazim Ćatić" u Zenici.

Izvor: Blic

Nastavak na NaDlanu.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NaDlanu.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NaDlanu.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.