Izvor: S media, 18.Avg.2011, 19:11 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Skoplje: Uhapšeni krijumčari tečnog kokaina
Policija u Makedoniji uhapsila dva Peruanca zbog krijumčarenja tečnog koakina. Peruanci su zajedno progutali 66 kondoma koja su bila napunjena tečnim kokainom.
Makedonska policija uhapsila je danas dva Peruanca osumnjičena da su krijumčarili tečni kokain na medjunarodnom aerodromu u Skoplju.
Otkrivena kuća za uzgoj marihuane
Uhapšeni zbog krijumčarenja ljudi
Kako je saopšteno, osumnjičeni starosti 33 i 49 godina, došli su >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << u Skoplje iz Brazila. Tokom medicinskog pregleda utvrdjeno je da je svaki progutao 33 kondoma u kojima je bilo 1.500 mililitara kokaina u tečnom obliku.
Istražni sudija je osumnjičenim krijumčarima odredio dvodnevni pritvor.
Portparol policije Ivo Kotevski naveo je da je to prvi put da je neko u Makedoniji uhapšen zbog tog oblika krijumčarenja droge.
On je dodao da je kokain bio namenjen zapadnoevropskom tržištu.
(Beta)
Peruanci uhapšeni u Makedoniji u stomaku prenosili drogu ka Srbiji
Izvor: Nezavisne Novine, 18.Avg.2011
SKOPLJE - Dvojica Peruanaca uhapšenih na skopskom aerodromu zbog pokušaja da u želucu prokrijumčare kokain, trebalo je da drogu, koja je najverovatnije bila namjenjena balkanskom tržištu, prenesu u Srbiju, saopštila je danas makedonska policija.
Kokain sakrili u kondome, pa ih progutali
Izvor: Mondo, 19.Avg.2011, 02:02
Makedonska policija uhapsila je danas dva Peruanca osumnjičena da su krijumčarili tečni kokain na međunarodnom aerodromu u Skoplju.








