Sarajevo, načelnik opštine uhapšen nakon nesreće u kojoj je poginuo pešak

Izvor: RTS, 18.Mar.2018, 00:30   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Sarajevo, načelnik opštine uhapšen nakon nesreće u kojoj je poginuo pešak

Načelnik Opštine Novi Grad Sarajevo Semir Efendić uhapšen je nakon nesreće koja se ranije danas dogodila u sarajevskom naselju Grbavica. Efendić je automobilom udario pešaka koji je podlegao zadobijenim povredama.
Nesreća se dogodila u 14.30 u ulici Zagrebačka, opština Novo Sarajevo, sapšteno je iz MUP-a Kantona Sarajevo.

U saopštenju se navodi kako je vozilo marke "golf", kojim je upravljao >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << E. S. (1983), udario pešaka S. E. iz Sarajeva (1941).
S. E. je tom prilikom zadobio teške telesne povrede opasne po život nakon čega je preminuo u bolnici.
U saopštenju policije se ističe da mu je lekarska pomoć ukazana u KCUS-u, gde je preminuo u 18.00.
"U 19.00 slobode je lišen vozač E. S., zbog postojanja osnova sumnje da je počinio teško krivično delo protiv sigurnosti javnog saobraćaja. Predat je u Jedinicu za osiguranje objekata i zadržavanje osoba lišenih slobode MUP-a KS", navodi se u saopštenju.
Policijski službenici nastavljaju rad na rasvetljavanju i dokumentovanju ovog krivičnog dela.

Nastavak na RTS...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

U Sarajevu uhapšen načelnik opštine zbog saobraćajne nesreće

Izvor: Blic, 18.Mar.2018

Načelnik Opštine Novi Grad Sarajevo Semir Efendić uhapšen je posle nesreće koja se dogodila u subotu u sarajevskom naselju Grbavica.

Nastavak na Blic...

"OVO JE TEŠKA SITUACIJA" Nakon izlaska iz pritvora na Fejsbuku se oglasio je sarajevski načelnik koji je USMRTIO PEŠAKA

Izvor: Blic, 18.Mar.2018

Načelnik sarajevske opštine Novi Grad Semir Efendić, nakon izlaska iz pritvora oglasio se na Fejsbuku povodom sinoćnje nesreće, u kojoj je vozilom usmrtio pešaka.

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.