Sarajevo: Uhapšen sa 19 kg marihuane

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 30.Apr.2012, 16:21   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Sarajevo: Uhapšen sa 19 kg marihuane

SARAJEVO -

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo uhapsili su jednu osobu i zaplenili 19 kilograma marihuana, čija bi vrednost na crnom tržištu dostigla oko 150.000 konvertibilnih maraka.

Droga je pronađena u rutinskoj kontroli zaustavljanjem automobila kojim je upravljao Pljevljak A.M. (52), nastanjen u Sarajevu, a potom i pretresa njegove kuće gde je pronađeno 19 kilograma zapakovane marihuane.

A.M. je uhapšen i priveden u nadležnost >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << Kantonalnog tužilaštva Sarajeva, preneli su sarajevski mediji.

Šef Kancelarije policijskog komesara MUP-a Sarajeva Fatmir Hajdarević je kazao da je u protekla četiri meseca zaplenjeno oko 38 kilograma marihuane, 1.639 grama heroina, 435,50 grama amfetamina, a u saradnji s drugim službama, oduzeto oko 16 kilograma marihuane.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.