Izvor: S media, 22.Jul.2011, 16:14 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Sanader ide i na specijalistički pregled
Sanader se vratio sa pregleda u zavtor Remetinec. Advokat ne zna detalje pregleda, ali najavio da sledi i specijalistički pregled.
Advokati hrvatskog premijera Ive Sanadera posetili su ga i danas, treći dan za redom, u zatvoru Remetinec, kako bi nastavili sa pripremama za iznošenje odbrane u ostalim predmetima.
Snimljena Sanaderova levica!
Sanadera ispitali istražitelji USKOK-aOtkriveni tokovi tajnih fondova HDZ-a
Sanaderovi advokat >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << Goran Suić potvrdio je po izlasku iz zatvora u Remetincu, da nema novih detalja koje bi mogao da prenese javnosti, prenose hrvatski mediji.
- Mogu potvrditi da je naš klijent jutros odradio taj pregled u zatvorskoj bolnici i da je najavljen još jedan specijalistički pregled. Kada će se to dogoditi i gde, stvarno ne znam - kratko je poručio Suić.
On je rekao da ne zna za detalje lekarskog pregleda i potvrdio da je i lično video fotografije Sanaderove povređene noge, objavljene na portalima.
- Po svemu sudeći i najavljeno iznošenje odbrane u slučaju "Hypo banka" održaće se iduće srede u Remetincu - rekao je Suić novinarima okupljenim ispred remetinečkog zatvora.
Advokat Čedo Prodanović se još uvek nalazi u poseti Sanaderu, tako da okupljeni novinari očekuju da će možda on imati pojedinosti o jutrošnjem lekarskom pregledu.
(T portal)




