Samoubistvo nasred ulice

Izvor: S media, 09.Avg.2010, 15:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Samoubistvo nasred ulice

U Savskoj ulici u Zagrebu, pred očima zgroženih prolaznika, radnik jedne firme za obezbeđenje pucao sebi u glavu.

Radnik obezbeđenja jedne zagrebačke firme pokuša je danas oko 13 časova i 30 minuta nasred Savske ulice u Zagrebuda se ubije pištoljem. Muškarac je pucao sebi u glavu pred prolaznicima.

Muškarac je pre toga pretio da će se ubiti.

Ni policija, koja je nakon poziva došla na lice mesta, nije mogla da ga nagovori da spusti >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << pištolj i mirno se preda.

Zagrebačka plicija je potvrdila da je muškarac još bio živ kad ga je Hitna pomoć prevezla u bolnicu.

O razlozima samoubistva za sad se ništa ne zna, ali se neslužbeno može čuti kako je radnik bezbeđenja bio pijan i potresen zato što je izazvao saobraćajnu nesreću službenim vozilom.

Nastavak na S media...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Čuvar koji je sebi pucao u glavu umro u bolnici

Izvor: SrbijaNet.rs, 09.Avg.2010

Nekoliko časova nakon što je nasred Savske ulice u Zagrebu sebi pucao u glavu, radnik jedne kompanije za zaštitu umro je u bolnici. Čuvar star 56 godina je oko 13 časova pucao sebi u glavu pred šokiranim prolaznicima, a zbog teških povreda

Nastavak na SrbijaNet.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.