Razrešeno ubistvo u Budvi

Izvor: B92, 25.Mar.2011, 13:30   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Razrešeno ubistvo u Budvi

Budva -- Crnogorska policija rasvetlila je zločin u Budvi, gde je sinoć pronađeno ugljenisano i obezglavljeno telo muškarca, nedaleko od poznate diskoteke "Top Hil".

Podgorički mediji javljaju da su uhapšene dve osobe, braća iz Kraljeva, koji su priznali zločin, prenosi agencija Beta.

Policijski stručnjak Marko Nicović je podgoričkom radiju Antena M kazao da način na koji je zločin počinjen ukazuje na mafijaški obračun ljudi koji su u "narko biznisu".

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.