Podlegao batinama: Preminuo srpski povratnik

Izvor: Mondo, 15.Mar.2016, 14:52   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Podlegao batinama: Preminuo srpski povratnik

U bolnici u bosanskom mestu Gračanica noćas je preminuo Uroš Stojanović (87), srpski povratnik u Rosulje kod Lukavca, kojeg su 24. februara pretukla i opljačkala četvorica razbojnika u njegovoj kući.

Foto: Ilustracija Guliver/Getty Images/Thinkstock

Razbojnici su tada Stojanovića, koji je živeo sam, prvo vezali, a potom ga pretukli, nanevši mu teške povrede.

Starac je u teškom stanju prebačen u Univerzitetski klinički centar Tuzla, a potom je >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << prebačen u bolnicu u Gračanici, gde je protekle noći preminuo.

Napadači na Stojanovića uhapšeni su 26. februara na području Iriga.

Uhapšeni su braća Zoran i Slaviša Mihajlović, Ilija Ivanović iz Bijeljine i Velibor Tomić iz Lopara, koji su osumnjičeni da su pretukli i opljačkali Stojanovića.

Oni su pucali na policiju koja je vršila uviđaj.

Osim njih, tada je u Bijeljini uhapšen Nihad Kadrić zbog sumnje da im je pomogao u napadu i pljački Stojanovića.

Svi uhapšeni odranije su poznati policiji i za njima su raspisane međunarodne poternice.

Nastavak na Mondo...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.