Pajtić: Kamenica 2 među najmodernijim bolnicama u regionu

Izvor: N1 televizija, 21.Apr.2016, 19:31   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pajtić: Kamenica 2 među najmodernijim bolnicama u regionu

U finišu kampanje, ali u svojstvu predsednika Pokrajinske vlade, Bojan Pajtić izjavio je da su u Vojvodini stvoreni uslovi za lečenje kakve imaju samo najrazvijenije zemlje Evrope, jer je bolnica "Kamenica 2" predata na korišćenje stručnjacima.

Novoizgrađena bolnica ima poseban objekat u kome je smešten radioterapijski centar, a opremljena je i sa tri savremena aparata za lečenje pacijenata sa malignim oboljenjima.

Pajtić je prilikom obilaska ''Kamenice 2" istakao da ta ustanova po svojoj opremljenosti i funkcionalnosti spada u najmodernije zdravstvene centre, ne samo u Vojvodini i Srbiji, već i u regionu.

Izvor: Infobiro

Nastavak na N1 televizija...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta N1 televizija. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta N1 televizija. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.