Izvor: Mondo, 18.Jun.2015, 14:26 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Naoružani Beograđani oteli pazar u Sutomoru!
Crnogorska policija uhapsila je jutros dvojicu Beograđana koji su maskirani i uz pretnju pištoljima opljačkali prodavnicu "Voli" u Sutomoru, iz koje su odneli 3.769 evra.
Foto: Guliver/Getty Images/Thinkstock
Maskirani razbojnici sinoć su oko 21.30 časova upali u market i preteći osoblju pištoljima oteli 3.769 evra od pazara i pobegli u nepoznatom pravcu, prenose crnogorski mediji.
Za njima je odmah pokrenuta velika policijska potera i oni su jutros uhapšeni na putu prema Budvi, gde im je bila postavljena zaseda.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.














