Kasnili sa obeležavanjem godišnjice

Izvor: OkRadio.rs, 19.Sep.2012, 08:23   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kasnili sa obeležavanjem godišnjice

Sa nekoliko dana zakašnjenja ispred spomenika u školskom dvorištu u selu Šumane, danas je polaganjem venaca obeležena godišnjica proboja Solunskog fronta. Predsednik Opštinskog odbora Saveza potomaka iz Lebana Čedomir Cvetković rekao je da ovaj  događaj obeležavaju tradicionalno svake godine 15. septembra ali su ove godine „napravili izuzetak zbog organizacije“. „Ovo je jako važan događaj, ne samo za Srbiju već i za ceo svet i zato ne treba da se zaboravi“, rekao je pomoćnik presednika opštine Lebane,  Svetislav Nikolić. Nikolić je kazao da će predložiti svojim saradnicima da u svim lebanskim školama 15. septembra na...

Nastavak na OkRadio.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta OkRadio.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta OkRadio.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.